© 2017-2020 TheCatsAmongUs

Hodowla kotów Savannah                                                      www.savannahcat.pl

O nas

Zapoznaj się z nami

Witajcie na stronie naszej hodowli! 

Nazywamy się Wiktoria i Grzegorz. 

Koty są w naszym życiu prawie od zawsze. Od najmłodszych lat były obecne w naszych domach, a miłość do nich została wyssana z mlekiem matki. Aktualnie dzielimy życie z czterema cudownymi kotami Savannah - dwiema dziewczynami Layą i Pią oraz dwojgiem chłopców  Klingonem i Noodlesem. Stanowią one część naszej rodziny i towarzyszą nam na każdym kroku. 

Wybierając nazwę dla naszej hodowli zdecydowaliśmy się na "TheCatsAmongUs" - "Koty pośród nas"- co jest dokładnym opisem naszego życia.  

Koty Savannah poznaliśmy kilka lat temu i zakochaliśmy się w nich bez pamięci. Oczarowały nas one swoją niezwykłą inteligencją, nieco "psim" usposobieniem i wspaniałym, nakrapianym umaszczeniem.
Im więcej czasu spedzaliśmy na zagłębianiu tej unikatowej rasy, tym bardziej nasza fascynacja rosła. Postanowiliśmy, że pewnego dnia te niezwykłe koty dołączą do naszej rodziny, a my postaramy się wnieść swój wkład w rozwój rasy oraz spróbujemy uczynić ją bardziej rozpoznawalną w naszym kraju. 
Po długim czasie przygotowań i nauki o tych niesamowitych kotach do naszej rodziny dołączyła urocza koteczka Laya, a rok po niej mężny kocurek Klingon.

Mieszkamy w samym centrum Polski, w spokojnej, wiejskiej okolicy pośród pól i łąk.
Nasze koty żyją z nami i jako pełnoprawni członkowie rodziny korzystają z dobrodziejstw całego domu, który został dostosowany tak, aby miały one możliwość zaspokojenia swoich naturalnych potrzeb i instynktów. W ciepłe dni cała nasza ludzko-kocia rodzina zasiada na przestronnym catio - bezpiecznym i osiatkowanym, tak aby nasze koty mogły przebywać na zewnątrz z dala od niebezpieczeństw.

Priorytetem dla nas jest zapewnienie naszym kotom najlepszych warunków bytowych i zdrowotnych, w związku z czym znajdują się one pod stałą opieką lekarza weterynarii, są regularnie badane, szczepione i odrobaczane. 

Grzegorz jako dyplomowany Koci Behawiorysta dba o to, aby nasze koty kroczyły przez życie bez lęków i obaw. Nasze Savannah uwielbiają towarzystwo innych ludzi i zwierząt, nie straszne im hałasy, a podróże samochodem to chleb powszedni.

Nasza hodowla należy do TICA (The International Cat Association) oraz Klubu Kota X-Treme.

Bezustannie staramy się pogłębiać naszą wiedzę i kompetencje uczestnicząc w seminariach i szkoleniach oraz śledząc najnowsze publikacje dotyczące zdrowia i hodowli kotów. Tutaj możesz zobaczyć nasze certyfikaty.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now