Noodles i Odysseia szukają domu na zawsze

Szukamy kochającego domku na zawsze dla dorosłego rodzeństwa F5 SBT - Noodles'a (4 lata) i Odyssei (2,5 roku). 

 

Noodles, który miał mieć przed sobą karierę hodowlaną okazał się (jak wielu przedstawicieli jego generacji) bezpłodny. Postanowiliśmy, że mimo to zostanie wraz ze swoją siostrą z nami, jednak po zabiegu kastracji znacznie się wyciszył, a obecność młodszych kotów zaczęła go męczyć i frustrować, stąd niestety pojawiła się potrzeba znalezienia mu spokojnego domu na "emeryturę"- koniecznie z ukochaną młodszą siostrą, z którą łączy go bardzo silna więź. 

 

Oboje są aktywnymi, ale łagodnymi i niezwykle towarzyskimi kotami, chcącymi uczestniczyć we wszystkich domowych czynnościach. Mają wielką potrzebę bliskości i najchętniej nie schodziłyby z ludzkiego ramienia. Wymagają opiekuna, który będzie w stanie poświęcić im codziennie uwagę i czas na zabawę, która jest niezwykle ważnym elementem dobrostanu dla tych aktywnych kotów. Noodles jest typem "delikatnego olbrzyma" - kiedy tylko może wciska się na kolana ,do łóżka, potrafi też stanąć na tylnych łapkach wyciągając przednie w górę żeby wziąć go na ręce i nosić. Mimo tego, że nie należy do małych kotów jest bardzo delikatny i subtelny . Odysseia natomiast jest nieco mniej nachalna od brata w wymuszaniu pieszczot ale nigdy nie odmówi zaproszenia pod kołdrę do łóżka czy miejsca na ciepłych kolanach. Jej ulubioną aktywnością jest polowanie na wędkę, którą sama przynosi w pysiaku, zapraszając w ten sposób do zabawy.

 

Szukamy dla nich przede wszystkim domu spokojnego, traktującego zwierzęta jak członków rodziny, bez dzieci oraz bez innych zwierząt, mogącego zapewnić im dużo uwagi i czasu oraz infrastrukturę niezbędną do zachowania prawidłowego dobrostanu- jak odpowiednio wysoki drapak (koty Savannah uwielbiają skakać i wspinać się na najwyższe obiekty w domu, ponadto kocie drzewko pozwala na zaspokojenie naturalnych potrzeb drapania, wspinania czy obserwacji i pomaga w zachowaniu dobrej kondycji fizycznej) oraz osiatkowany balkon/taras/woliera. Noodles i Odysseia uwielbiają przesiadywać w wolierze na słońcu i obserwować ptaki- dlatego bardzo ważne dla nas jest znalezienie im przyszłego domu , gdzie będą mogły przebywać również na zewnątrz w bezpiecznej i osiatkowanej przestrzeni.

 

Oba kotki są wykastrowane, zaczipowane, posiadają aktualne szczepienia oraz zostaną odrobaczone przed przeprowadzką.

Do nowego domu zabiorą komplet dokumentów- książeczki zdrowia, rodowody, certyfikaty rejestracji TICA.

Rodzicami obu kotów są DomusFelina Laya of TheCatsAmongUs oraz SavannahSweden Kindred Klingon.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie naszej ankiety przedadopcyjnej (link poniżej).

 

https://docs.google.com/forms/d/1CaASdwy48r2mK3vXAtVvbkYrEPWpZ5xG4pnGlrMq5iA/edit?usp=sharing

 

Wszelkich dodatkowych informacji udzielamy mailowo:  thecatsamongus@gmail.com.


Adopcja płatna - 2000.

 

Zastrzegamy sobie prawo do wyboru przyszłego domu i Opiekunów.